Кредити кредитним спілкам (надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту)

Умови кредитування УОКС

Основна інформація щодо діючих умов кредитів для кредитних спілок:

Для кредитних спілок, які вперше отримують кредит в УОКС пропонується оформлення звичайного кредиту з фіксованим графіком платежів або оформлення кредитної лінії з обов’язком погашення першого траншу протягом шести місяців. Нарахування процентів на залишок суми кредиту

Кредитні спілки, які мають позитивну кредитну історію в УОКС мають можливість скористатися «гнучкою кредитною лінію» - особливістю даного продукту є те, що позичальник може в будь який час збільшувати або зменшувати залишок по кредитній лінії.

Для кредитних спілок, які мають внесок (вклад) на депозитний рахунок в УОКС, пропонується оформлення кредитної лінії – це дасть змогу кредитній спілці не розривати строковий депозит на випадок негайної потреби в коштах. (відсоткова ставка + 3% до ставки, за внеском (вкладом), який передається в забезпечення). Даний кредит передбачає спрощену процедуру оформлення (протягом 2 годин) та вільний графік погашення основної суми.

По всіх кредитах передбачено право кредитної спілки достроково, без будь – яких штрафних санкцій сплатити кредит повністю або частково.

Переваги оформлення кредиту в УОКС:

  • Гнучкість фінансового продукту

  • Оперативність оформлення

  • Проста і прозора схема нарахування відсотків

  • Формування кредитної історії

  • Можливість дострокового погашення кредиту без будь – яких санкцій

  • Участь в розвитку власної фінансової установи кредитних спілок